Radca Prawny
Magdalena Golonka


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. W 2006 ukończyła Columbus School of Law The Catholic University of America - Szkołę Międzynarodowego Prawa Gospodarczego i Handlowego. Od 2007 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Wpisana na listę radców prawnych pod numerem Kr-1952

 

Mecenas Magdalena Golonka swoje doświadczenie zdobywała podczas reprezentacji klientów w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, z zakresu prawa rodzinneg, prawa pracy, a także w sprawach gospodarczych, jak również w postępowaniach administracyjnych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich kancelariach prawnych, a także pełniąc funkcje reprezentacyjne w działach prawnych spółek kapitałowych.

 

Autorka licznych publikacji w prasie związanej z rynkiem nieruchomości oraz w krajowych periodykach ze szczególnym uwzględnieniem problematyki rynku nieruchomości. Prowadzi szkolenia prawne dedykowane w szczególności pośrednikom w obrocie nieruchomościami, zarządcom nieruchomości oraz rzeczoznawcom majątkowym.

Aktualności

Brak aktualności